Займатися в тренажерному залі не завжди легко, але завжди є підказки, як зберегти мотивацію і не втрачати хватку.

1. Приймайте рішення, коли вам тепло

Необхідно створити такі температурні умови в приміщенні, де ви живете, щоб ви почувалися комфортно. Дослідження показали, що людина швидше піде на пробіжку, коли в її будинку тепла температура, а не холодна. Це пояснюється тим, що якщо в будинку холодно, підсвідомо здається, що на вулиці ще холодніше – і стає дуже важко змусити себе вийти з дому.

2. Займайтеся з кимось

Легко просачкувати самому – але набагато важче зателефонувати партнеру по залу, щоб скасувати спільне тренування. Знайдіть одного-двох товаришів і домовтеся щотижня, наприклад, у вівторок і четвер після роботи ходити разом в зал. Таким чином з’явиться взаємна підтримка і мотивація, якщо комусь не дуже хочеться тренуватися в певний день.

А якщо тренування з приятелями не для вас, купіть абонемент на місяць занять з особистим тренером – банальне бажання не втратити гроші допоможе вам не пропускати тренінги.

3. Заплануйте участь в спортивній події

Ця подія має кидати виклик вашим здібностям і зовсім трішки лякати (в хорошому сенсі). Це можуть бути аматорські кроссфіт-змагання або напівмарафон. Майбутня участь, яка вимагає виходу із зони комфорту, підштовхне до регулярних і більш старанних тренувань.

4. Напишіть чітку і конкретну мету

Визначте для себе одну задачу, якої ви хочете досягти за допомогою тренувань. Може, ви хочете, щоб ваш прес виглядав ідеально на пляжі, або прагнете навчитися підтягуватися, щоб бути готовим до непередбачених ситуацій. Головне, щоб це була не розпливчаста «мета» на кшталт «добре виглядати», а конкретна – вона дасть чітке розуміння, чого ви досягнете через певний період часу.

5. Не прагніть робити все

Нерідко люди через психологічні особливості вважають, що їм нема чого робити в залі, якщо вони не можуть охопити відразу кардіо, силові, тренування на витривалість, розтяжку, вибухову силу – і т.д. Для відмінних результатів досить (і потрібно) зосередитися на одній, максимум двох, сферах, а потім розвиватися і в інших, якщо захочеться.

6. Зберіть набір одягу для залу

Як не дивно, деяким просто ліньки збирати і розбирати кожен раз сумку із взуттям, одягом і іноді інвентарем для залу. Якщо є можливість, можна зібрати повністю дві спортивні сумки, щоб вони лежали вдома або на роботі абсолютно готові. Тоді ви зможете після роботи просто забігти додому і взяти сумку, без необхідності кожного разу шукати речі і збирати її.

Джерело: proteininkiev.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *