Чому так популярне навчання за кордоном, особливо в європейських університетах? Вчитися там не тільки престижно, а й перспективно. Якщо випускник хоче влаштуватися на роботу в одну з європейських країн, йому допоможе в цьому європейський диплом. Тим більше, освіта в європейських ВНЗ більше направлена на практику: а це саме те, що потрібно роботодавцям. Багато абітурієнтів обирають Польщу, з огляду на співвідношення ціни і якості освіти. Тому якщо вас цікавить освіта в Польщі https://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi, – на цьому сайті ви знайдете всю потрібну інформацію, яка стосується вступу. Ви можете звернутися на проект Моя Едукація, якщо ви хочете вибрати хороший гуманітарний або технічний ВНЗ Польщі, якщо вам складно визначитися зі спеціальністю, або ви не знаєте, які документи потрібні для зарахування. Цей проект якраз і створений для того, щоб допомагати абітурієнтам при вступі.

У статті ми поговоримо про:

  • ціні на навчання;
  • можливості вчитися безкоштовно;
  • тривалості навчання;
  • дозвілля студентів.

Бакалаврат та магістратура

Багато людей роблять вибір на користь освіти в Польщі через адекватність ціни, яку ставлять ВНЗ. Чи існує така можливість, як безкоштовне навчання в Польщі для українців? Скільки зазвичай доводиться платити за навчання на бакалавраті і на магістратурі? Від чого залежатиме ціна? Давайте з’ясовувати.

Почнемо з загальної інформації про цінову політику в університетах. Відразу зазначимо, що навчання в приватних університетах обійдеться близько 1 тис. Євро, в той час як в державних – близько 2-х тис. Євро. В основному, у більш престижних університетів ціни вище. Такі університети піклуються, щоб студенти були забезпечені самим новим і сучасним обладнанням, щоб студенти проходили стажування в кращих компаніях під час навчання, щоб у них була можливість займатися науковою діяльністю, їздити на обміни в інші закордонні університети. Завдяки карті поляка є можливість вчитися безкоштовно або отримати знижку. А якщо у вас немає карти поляка, ви можете звернути увагу на гранти на навчання в Польщі. Є ряд грантів, а також стипендіальних програм, які допомагають активній та цілеспрямованій молоді вчитися безкоштовно, а в деяких випадках і отримувати стипендію. Серед таких програм – Erasmus Mundus Scholarships, International Visegrad Fund, Teraz Wroclaw та інші програми.

Що стосується тривалості самого навчання, то на бакалавра навчаються 3-4 роки. 3 роки вчаться гуманітарії, 3,5-4 роки – студенти технічних спеціальностей. Що стосується навчання в Польщі на магістратурі, то воно може тривати 1,5-2 роки залежно від спеціальності. Також є такий варіант навчання, як неподільна магістратура. Тут студенти навчаються 5 або 6 років, знову-таки, залежно від спеціальності. Студенти в процесі навчання не отримують ступеня бакалавра, а відразу після закінчення такого навчання отримують диплом магістра.

Вільний час

Перевага освіти в Польщі полягає ще й в тому, що тут студенти більше спілкуються і активніше проводять час разом. Серед визначних пам’яток цієї країни – красиві міста, гори, замки і костели. Студенти під час канікул або на вихідних з задоволенням подорожують. А ще студенти зайняті в спортивних і наукових секціях, тому ні в кого немає часу нудьгувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *